_20A1149 kopia
_20A1143 kopia
_20A1183 kopia

Pomorskie Centrum Psychoterapii

powstało z myślą o wszystkich tych, którzy będąc na różnych etapach swojego życia potrzebują leczenia metodami psychologicznymi. Centrum stworzyli specjaliści, których połączyła wspólna wizja stworzenia jednego miejsca, w którym pacjenci bez względu na wiek czy naturę problemów będą mogli w bezpiecznych warunkach, w atmosferze akceptacji i dyskrecji uzyskać profesjonalną pomoc psychologiczno-terapeutyczną. W naszym centrum pracujemy w oparciu o psychodynamiczne rozumienie rozwoju człowieka oraz w zgodzie z Kodeksem Etyczno – Zawodowym Psychologa.

Chcąc zaoferować Państwu najwyższą jakość usług cały nasz zespół nieustannie dąży do podnoszenia swoich kwalifikacji i kompetencji poprzez uczestnictwo w superwizjach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Dzięki szczególnej dbałości o wciąż poszerzany wachlarz nowych umiejętności jesteśmy w stanie wykorzystywać w naszej codziennej pracy najnowsze techniki psychoterapeutyczne, które z naszej perspektywy mają pozytywny wpływ na rozwój oraz dynamizm relacji terapeutycznej.

 

Wszystkich potrzebujących profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!!!

Poznaj Nasz Zespół

Partnerzy Centrum

pracownia_430x285
pracownia_430x285
pracownia_430x285
pracownia_430x285